Pacolli i vetmi pa kafe në tryezë para Samitit të Sofjes

Shpërndaje

Presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, janë takuar për konsultime para fillimit të Samitit të Bashkimit Evropian (BE) dhe Ballkanit Perëndimor, që mbahet në Sofje të Bullgarisë.
Ata e publikuan edhe një foto nga vendi ku u ulën për të pirë një kafe para se të fillojë Samiti.

Por një detaj i vogël u ka ikur të gjithëve. Ndryshe nga të tjerët që janë në këtë foto, është Behgjet Pacolli ai që para vetes nuk ka kafe. Jo, pasi Pacolli është duke agjëruar Ramazanin.

Këtë e ka konfirmuar edhe vetë Pacolli i cili vite me radhë ka që agjëron.

Loading...