Pamje ekskluzive të trupit të mbuluar të Malsor Dashit (Foto)

Shpërndaje

Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës ishin personat që nxorën nga lumi trupin e policit nga Kaçaniku, Malsor Dashi.
Indeksonline mëson se personat që tërhoqën trupin e të ndjerit ishin; rreshter i FSK-së; Albion Çollaku dhe dy tetarët Riza Halilaj dhe Ismail Gashit.

Fotot ekskluzive:

Loading...