RajoniTop Lajme

Pamje gjatë bartjes së trupit të pajetë të Malësor Dashit (Video)

Shpërndaje

Trupi i pajetë i Malësor Dashit është gjetur sot në lumin Lepenc.

Pjestarët e FSK-së e kanë nxjerr kufomën ku ia kanë bërë ekzaminimin dhe më pas ekipet e Institutit të Mjekësisë Ligjore e kanë marrë për obduksion, raporton lajmi.net.

Kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari ka thënë se kufoma nuk ka pas dëmite në pjesën e parme mirëpo në pjesën tjetër të trupit ka pasur thyerje.

Ai ka shtuar se trupi i policit është gjetur i zhveshur për shkak të qëndrimit në ujë.

https://www.youtube.com/watch?v=FFq3ftCHlgU&feature=youtu.be

Loading...