Policia i shkon në shtëpi, krimineli hidhet nga dritarja pa rroba në trup (Video)

Shpërndaje

Ky është momenti kur një kriminel i zhveshur që në përpjekje për t’i shpëtuar forcave e antidrogës hidhet nga dritarja.

Pamjet e CCTV kanë filmuar momentin kur ky person u hodh në ajër nga dritarja por më kot pasi ra përsëri në duart e policisë.

Arratisja e dështuar bëri që të binte në duart e oficerëve me disa lëndime në këmbë dhe duart.

Forcat SËAT po bënin një kontroll në gjithë vendin kundër drogës në Poloni. (TemA)

https://www.youtube.com/watch?v=nHvDbnkEdh4&feature=youtu.be

Loading...