Showbiz

PREMIERË: “Dashni me raki” hiti më i ri nga Ghetto Geasy dhe Flori (Video)

Shpërndaje

Kënga mban titullin “Dashni me raki” dhe vjen e vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën janë kujdesur Geti dhe Flori, ndërsa kënga është produkt i “Babastars” në bashkëpunim me “Threedots”.

E veçanta e këngës është përdorimi i vargjeve të këngës “E dehun jam”, kënduar nga Nexhmije Pagarusha.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Dashni me raki”, këngë kjo që premton të jetë hit i verës. 

Loading...