Reisi i BFI-së, me puma e kravatë (Foto)

Shpërndaje

Reisi i BFI-së Sulejman Rexhepi në prezencë të kreut të BDI-së Ali Ahmeti dhe të funksionarëve tjerë të lartë të kësaj partie, mbrëmë në Tetovë ka përuruar hotelin e kompanisë Renova, “Merkur”, shkruan Fakte. Lajm e ka bërë të ditur vetë kreu i muslimanëve të Maqedonisë në faqen zyrtare të BFI-së, duke i bashkangjitur edhe fotografi të rastit. Ajo që bie në sy është stajlingu i Reis Ulemasë, i cili me veshje elegante dhe kollare të kuqe, kishte veshur atlete sportive.

Loading...