Shqiptari me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, e shkatërron maqedonin për…(VIDEO)

Shpërndaje

Sazan Kimbo, kikboksieri i njohur shqiptar ka mposhtur maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, duke shënuar fitorën e radhës.

Ai ishte shumë i i shpejtë dukë shkatërruar maqedonin për pak sekonda.

Sazan Kimbo u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë, duke ngjallë emocione te të gjithë shqiptarët.

Shikojeni për më shumë meçin:

Loading...