Skandal në showbiz-in botëror! Babai i vajzës së Kylie Jenner nuk është Travis Scott, por truproja i saj

Shpërndaje

Shtatzënia e Kylie Jenner mbajti mbarë botën të gozhduar pas mediave online për të marrë vesh çfarë po ndodhte. Ajo ja doli ta mbajë të fshehtë deri në momentin që doli publikisht duke treguar se e bija, Stormi kishte ardhur në jetë. Pas lindjes, fansat dyshonin që vajza mund të ishte e ish të dashurit, Tyga madje ky i fundit kërkoi të bënte testin e atësisë, por u refuzua.

Tani janë kapur me një detaj tjetër që ndoshta shumë prej jush nuk e kanë vënë re. Stromi është e bija e truprojës së Kylie! Ai quhet Tim Chung dhe mund të ishte fare mirë një model me fizikun dhe pamjen që ka. Mund të duket e pabesueshme, por mjafton të shikoni vajzën e Kylie-t dhe Tim për të kuptuar si qëndron e vërteta./MAPO

Loading...