SUPER EMOCIONE…Shqipëria kualifikohet në Finalen e Eurosong (VIDEO)

Shpërndaje

Pas një suksesi të padiskutueshëm, Eugent Bushpepa mundi të fitonte vendin në finale.

Performanca e tij elektrizuese ka fituar zemrat e teleshikuesve.

Kënga ‘Mall’ do të konkurojë dhe në natë finale, me shpresën se do të renditet ndër këngët më të vlerësuara.

Eugenti u rendit i teti në kualifikimin për në finale.

Loading...