Takimi Thaçi – Gashi, ja ku u takuan dhe çfarë po zihet?! (FOTO)

Shpërndaje

Në kuadër të bisedimeve dhe zhvillimeve për zgjerimin e Qeverisë dje është zhvilluar një takim midis kreut të Lëvizjes BESA Afrim Gashi dhe kryetarit të PDSH-së Menduh Thaçi. Takimin është realizuar në kafiterine në afërsi të një pompe benzine në Tetovë, informon INA nga burime partiake. Në këtë takim është biseduar për koalicionim qeveritar, por zyrtarisht nuk jepen detaje.

Loading...