Showbiz

Te dielën Linda Morina dhe Milaim Zeka e kallin atmosferën Kojshia Show

Shpërndaje

Kete te diele duke fillu nga 21:00 ne RTV21 ne emisionin Kojshia Show musafir jane Linda Morina dhe Milaim Zeken si duket ata dy do ta kallin atmosferen te djelen ndiqeni promon me poshte.

Loading...