Teuta Arifi dhe Pendarovski: Ilindeni, është ajo që na bashkon (Video)

Shpërndaje

Në emisionin Top Tema në televizionin Telma sonte të ftuar kanë qenë nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim njëherit ish zv.kryeministre për eurointegrime dhe tashmë kryetare e komunës së Tetovës znj. Teuta Arifi bashkë me kordinatorin nacional për Nato Stevo Pendarovski.

Që të dy bashkë kanë diskutuar mbi temën aktuale lidhur me propozim emrin e vendit edhe atë ‘Republika e Maqedonisë së Ilindenit’ e që të dy bashkëbiseduesit janë pajtuar në atë se është Ilindeni ai që na bashkon.

Loading...