Kronikë e zezë

Tragjedi e re trondit Maqedoninë, katër persona të vdekur

Shpërndaje

Katër persona kanë mbetur të vdekur në një aksident që ka ndodhur dje pasdite afër fshatit Krushje të Resnjës.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe burime të Gazetës Lajm në polici. Sipas tyre në këtë aksident tragjik janë përfshirë tre vetura: Mercedes, Audi dhe BMW. Dy vetura kanë qenë me targa të Manastirit, kurse një me targa të Ohrit.

Loading...