Vajza refuzoi të bëjë fotografi me Selena Gomez, reagimi i këngëtares hit në internet

Shpërndaje

Këngëtarja Selena Gomez pati një incident jo fort të këndshëm gjatë një ngjarjeje të një brendi të veshjeve sportive në Kalifornia ku ajo ishte imazh i këtij brendi. Ky incident u inçizua dhe video është bërë virale në rrjetet sociale.

Por çfarë është kjo? Deri sa po ecte e rrethuar nga njerëzit, ish ylli i Disney-t, e cila është ikonë botërore, nuk dinte si të reagonte kur një vajzë refuzoi të bëjë fotografi më të, shkruan rtv21.tv Selena tentoti që ta merrte në duar vogëlushen të cilën s’po e mbanin prindërit e saj, por vajza qau dhe nuk dëshironte të shkojë te ajo, E befasuar këngëtarja mbajti fytyrën e saj me duar duke thënë: “Nuk e di çfarë të bëjë”.


 

Loading...