Showbiz

Videoklipi i ‘One Kiss’ arrin milionat për më pak se 24 orë

Shpërndaje

Dua Lipa në bashkëpunim me Calvin Harris pas publikimit të këngës si audio dje kanë sjellur edhe videoklipin e kënëgs.

Kjo këngë duket që po pëlqehet jashtëzakonisht shumë, ata përveç që po udhëheq në top lista botërore, kënga ka arritur që brenda më pak se 24 orëve të mbrri mbi 3 milionë klikime në kanalin Youtube.

Ky fakt e ka bërë të lumtur Duan e cila e ka bërë këtë të ditur përmes rrjetit të saj social Instagram.

Ndryshe, Dua do të bëjë hapjen e finales së Ligës së Kampionëve që zhvillohet me 8 maj në mes të Liverpool dhe Real Madrid.

Loading...