Xhaka dhe Embolo e “djegin” atmosferën me valle shqiptare (VIDEO)

Shpërndaje

Futbollistët shqiptarë në botë bëjnë promovimin e trojeve shqiptare kudo që shkojnë. Granit Xhaka është një prej futbollistëve që vazhdon t’i bëjë krenarë gjithë shqiptarët, shkruan lajmi. Ai është njëri prej fytyrave publike që çdo herë ruan traditat dhe me kënaqësi tregon diçka prej tyre edhe tek miqtë e tij. Në llogarinë e tij në Instagram, Xhaka ka publikuar një video ku shihet bashkë me futbollistin e njohur Embolo. Ky i fundit kërcen bashkë me Xhakën nën ritmet e valles kosovare, e mbishkrimi që i la videos ishe “Jashaaaa”.

https://www.youtube.com/watch?v=hw1LABNB85o&feature=youtu.be

Loading...