MaqedoniTop Lajme

Zaev konfirmon zgjerimin e Qeverisë me Thaçin, Gashin dhe Amdi Bajramin (Video)

Shpërndaje

Kryeministri Zoran Zaev ka konfirmuar sot zgjerimin e koalicionit qeveritar me Partinë Demokratike Shqiptare, Lëvizjen BESA dhe me Lidhjen e Romëve të drejtuar nga Amdi Bajrami.

Ai ka folur për gazetarët pas përfundimit të seancës gjyqësore për rastin “Mitmarrja”.

Ja deklarata e kryeministrit Zoran Zaev!

Loading...