Zaimina ‘harron’ gjoksin, tani në fokus vë këmbët seksi (Foto)

Shpërndaje

Shkakton turbulenca me pamjen e saj.
Këngëtarja Zaimina Vajsari në rrjetet sociale ka hedhur fotografi ku shihet se ka vënë në pah gjoksin bombastik, shkruan lajmi.net

E tani ajo e ka ‘harruar’ gjoksin dhe sonte në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka vënë në pah këmbët seksi.

Kujtojmë që Zaimina është në superformë edhe pse sapo ka lindur vajzën e saj!/Lajmi.net/

👠 @saintlondonshoes 👗 @zv_store 📸 @juxhinkurti 💄 @makeupbyelona

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

New collection @zv_store @saintlondonshoes 👗👠

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Loading...