Zaimina ju ‘çmend’ me format (Foto)

Shpërndaje

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Khloe.

Por duket se Zaimina e ka marrë veten shumë shpejt nga çfarë pritej. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më seksi dhe elegante se kurrë.

Zaimina i ka risjellë shpejt format e saj trupore dhe një fakt i tillë duket mjaft qartë.

👠 @saintlondonshoes 👗 @zv_store 📸 @juxhinkurti 💄 @makeupbyelona

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Loading...