Maqedoni

Ziadin Sela i ftuar në Manifestimin tradicional 2 Maji në Sllupçan (VIDEO)

Shpërndaje

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela me ftesë të këshillit Organizativ të Manifestimit tradicional në Sllupçan për të shënuar shpalljen e zonës së lirë më vitin 2001.

Ai sot po qëndron në Sllupçan për të nderuar Dëshmorët e Kombit dhe të gjithë të rënëve për liri gjatë konfliktit të vitit 2001.

Loading...