RajoniTop Lajme

Vëllai i Beg Rizajt nuk e la Ramushin ta zbulojë shtatoren e Beg Rizajt (VIDEO)

Shpërndaje

Në qendrën e Deçanit është zbuluar shtatorja e heroit kombëtar Beg Rizaj.

Por, zbulimin e saj nuk e bëri kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse ishte aty për këtë çështje.

Vëllai i Rizajt, Aliu, ka reaguar ashpër.

Nuk janë dëgjuar fjalët se çfarë i thoshte, por reagimet e tij të ashpra janë parë teksa nuk e ka lejuar të bëjë zbulimin e shtatores.

Ndërkohë, Haradinaj ka shkuar dhe nuk ka reaguar asgjë.

KosovaPress do të sjell rrëfimin e vëllait të Beg Rizajt për të sqaruar situatën që ka ndodhur./ KosovaPress

Loading...