Bota

Aksident i frikshëm, shoferi “fluturon” nga makina pas përplasjes (Video)

Shpërndaje

Një shofer kamioni ka gjetur vdekjen pasi u përplas me ndarësen në një autostradë në Chonburi, Tajlandë.

Në momentin e aksidentit shoferi “fluturon” nga kamioni, pasi nuk kishte të vendosur rripin e sigurisë.

Shoferi Yuttapong Haëilee, 39 vjeç, humbi kontrollin e automjetit dhe makina e tij u përplas në pengesën qendrore të autostradës.

Ekipet e shpëtimit arritën menjëherë në vend ngjarje dhe e dërguan Yuttapong në spital, por ai vdiq disa orë më vonë nga plagët e tij.

https://www.youtube.com/watch?v=0cvq3ExOf7k&feature=youtu.be

Loading...