Albërie Hadërgjonaj vishet aq ngushtë sa i vizatohet çdo pjesë e trupit

Shpërndaje

Lirshëm mund të thuhet se është njëra ndër gjyshet më seksi të estradës.

Dhe tani, Albërie Hadërgjonaj vazhdon të dëshmojë çdo ditë e më shumë se mosha është vetëm numër për të, shkruan lajmi net.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, imazhet e së cilës pëlqehen dhe komentohen vazhdimisht nga ndjekësit që ka.

Në një të fundit që Hadërgjonaj ka publikuar në llogarinë personale, Instagram edhe pse ka 42 vite ajo duket mjaft në formë.

Në një intervistë të fundit Albëria tregoi arsyen se pse është ndarë nga bashkëshorti, duke thënë se e ka tradhëtuar gjithmonë.

“Leje leje”, është projekti i fundit që këngëtarja Hadërgjonaj ka lansuar që u prit tejet mirë nga publiku.

Surround yourself # white

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Gati per sonte @magic4official 🔥

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Loading...