Arrestohet tetovari në Aeroportin e Shkupit, ja kush është?

Shpërndaje

Të dielën (17.06.2018) në ora 19 e 30 minuatë në aeroportin e Shkupit është arrestar një tetovar, njoftoi MPB. Sipas policisë, ai ëhstë arrestuar rreth orës 19 e 30 minuta gjatë kontrollit të pasaportës, transmeton Gazeta Lajm.

Bëhet fjalë për 28 vjeçarin A.H. nga fshati Vicë për të cilin policia ka konstatuar se gjendet në listën me masën “A”-Arresto me urdhër të dhënë nga Gjykata Themelore-Tetovë. Personi është arrestuar dhe është dorëzuar në stacionin policor Gazi Babë për procedim të mëtutjeshëm.

Loading...