Aurela Hoxha vë në pah format trupore në imazhet e fundit

Shpërndaje

Bukuroshja Aurela Hoxha është njëra ndër femrat më atraktive nga fusha e modelingut në Shqipëri.

Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, dhe mund të thuhet lirshëm se është njëra ndër femrat më të ndjekura në Instagram.

Shpesh, Aurela promovon veshjet nga linjat e saj më të fundmit, teksa në të shumtën e rasteve shfaqet mjaft atraktive në poza provokuese.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat është shfaqur mjaft provokuese në një kostum të ngushtë.

Në një prej pozave, modelja shqiptare vjen tejet atraktive në veturë, teksa vë në pah format e saj trupore.

Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta.

Përveç modelizmit, Hoxha ka sporvuar veten edhe aktrim duke u bërë pjesë e kastit të filmit “Dashuria e bjeshkëve të nemura 3”, film i cili pritet të lansohet së shpejti.

🍭

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

cs

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

🍬

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...