Bebe Rexha me pamje të nxehta (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha shpesh herë di të jetë bëjë provokime dhe të jetë në qendër të vëmendjes.

Në foto tregohen një djalë i cili po i prek gjoksin e ukur të Bebe-s. Akoma nuk njihet se kush është ky personi, pasi nuk mund të shikohen shumë qartë.

Në foto Bebe duket shumë e lumtur, gjithashtu edhe djali i cili po shijon gjoksin e saj të mahnitshëm.

Loading...