Bebe Rexha relaksohet në plazh në prag të lansimit të albumit të ri

Shpërndaje

Superylli botëror, Bebe Rexha, ka shfrytëzuar një moment për të pushuar në rrezet e diellit.

Ajo ka publikuar foto ku shihet në bikini duke u kënaqur në rrezet e diellit.

Së pari në të zezë ajo tregon gjoksin e saj bombastik.

Teksa, në imazhin tjetër Bebe vë në pah linjat trupore të përkryera në të kuqe, ku duket vërtet atraktive.

Bebe Rexha ka punuar në albumin “Expectations”, ku janë plot 14 këngë.

Ky do të jetë albumi i parë i Bebe Rexhës që do të editohet për tregun muzikor botëror.

Deri tash ajo ka lansuar shumë hite dhe mbetet të shihet cila do të jetë pritja për projektin e saj të radhës të madh. /Telegrafi/

Amazing week of relaxation. Now time for hard work and Expectations.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Loading...