Lajme

Bella e tëra në të kuqe, ‘ndez’ Instagramin (Foto)

Shpërndaje

Ajo nuk mungon në sfiltat më prestigjioze në botë.

Bella madje është një nga modelet më të kërkuara dhe të komentuara gjithashtu.

Shtati i saj i lartë, e fytyra karakteristike e kanë bërë atë të jetë një nga femrat më të ndjekura edhe në llogarinë Instagram, shkruan Indeksonline.

Së fundmi Bella përmes disa imazheve të postuara vjen tërësisht në të kuqe, teksa shfaq këmbët e gjata.

Loading...