Blerona ia merr ish-të dashurin e Tunës, publikon foto intime me të

Shpërndaje

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri, prej kohësh përflitet për linjat e saja që dikur kishin paksa mbipeshë, por ushtrimet intensive e tjetërsuan për pak kohës.

Derisa, e pa komentuar nuk mbetet as për pjesën private të saj, megjithëse nuk jep asnjëherë hapësirë e as detaje lidhur me këtë pjesë, shkruan Kosovarja.

Gjithsesi postimet e saja, me doemos marrin vëmendje dhe interpretohen në forma të ndryshme, njëjtë si ky i fundit me ç’rast lë mundësi për aludime. Blerona doli të jetë përkrahëse e reperit Cozman, pas publikimit të këngës së fundit me Agon Amigën, e që po duket të ketë sukses.

Por, emoji me zemër nga ana e Bleronës, të fshehë diçka më tepër për reperin Cozman, nuk do të ishte krejt e pamundur, ani pse dyshja në fjalë deri sot nuk kanë dhënë dhënë sinjale për përafrim mes tyre.

Loading...