Del me këmishë transparente, Oriola Marashi përvëlon sërish (FOTO)

Shpërndaje

Orjola Marashi premtoi se projektet e saj fotografike do të vijonin më tej.

Modelja ka kujtuar se destinacioni i rradhës ku do të realizonte setin fotografik ishte Saranda. Oriola vjen dhe më përvëluese me zhveshjen e saj të fundit.

Vetëm një këmishë nate transparente dhe gjoksin e lëshuar pa reçipeta. Ç’ka ndërmend kjo vajzë…! T’i vdesë nga zemra ndjekësit e saj…!

Loading...