“Do ta luj” publikohet nga Ronela Hajati (VIDEO)

Shpërndaje

Këngëtarja nga Shqipëria sapo ka sjell këngën e re “Do ta luj”.

Ronela Hajati kësaj radhe vjen me një këngë ritmike shumëngjyrëshe të cilën e ka titulluar “Do ta luj”.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtarja Hajati, ndërsa videoklipin e ka realizuar Talelli Production.

Kënga shpresojmë që do pëlqehet nga publiku me lëvizjet që bën dhe stilin unik të këngëtares Hajati.

Tanimë projektin mund ta gjeni në kanalin Youtube.

Loading...