Dua Lipa me plot stil pushton rrugët e Nju Jorkut

Shpërndaje

Nuk përbën më habi që Dua Lipa tërheq vëmendjen kudo që shkon. Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar në rrugët e Nju Jork.

22-vjeçarja ishte veshur mjaft seksi, duke treguar trupin e mrekullueshëm që ka.

Dua mbante veshur një bluzë të shkurtër transparente dhe pantallona të shkurtra.

Veshja kompletohej me një palë çizme të gjata lëkure. Këngëtarja shqiptare po korr sukses duke u renditur në krye të klasifikimeve botërore.

Loading...