E mbuluar me shami dhe me bikini ‘braziliane’, Rasheli acarron keq fansat

Shpërndaje

Rashel Kolaneci ka ndezur keq rrjetin.

Në postimin e fundit ajo ka pozuar super sexy por njëkohësisht dhe irriton fansat. Teksa mban në kokë një shami ajo pozon me bikini ‘braziliane’ që i nxjerrin në shesh gjithë hiret e saj bombastike.

Pelqimet ndaj kësaj foto kanë qenë të shumta po ashtu dhe komentet. Por Rashel ka marë një vendin të befasishëm për të mbyllur komentet e fansave.

🇦🇱

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Loading...