Rajoni

E nxorri prej krahësh Haradinaj, e njëjta zonjë shkaktoi “skandal” në Tiranë (VIDEO)

Shpërndaje

Ditën e sotme gjatë festimeve të 104 vjetorin të Lidhjes së Prizrenit, ndodhi një incident.

Një grua, e cila pretendon se është pasardhëse e familjes së Mehmet Derallës mori fjalën duke shkaktuar incident, në festimet ku ndodhej dhe Presidenti Meta.

Por zonja në fjalë, nuk është e panjohur, ajo është e fiksuar pas festimeve patriotike.

Një incident të ngjashme e kishte pasur edhe në Tiranë, në momentin kur po mbahej ceremonia e 100 vjetorit të pavarësisë.

Kryeministri Ramush Haradinaj e kapi për krahut zonjën dhe me forcë provoi ta largonte prej aty.

E njëjta, situatë të ngjashme kishte provokuar edhe në Tiranë. Por, aty askush nuk kishte dalur në skenë për ta larguar. Edhe pse i pranishëm ishte edhe kryeministri, Edi Rama. /albeu.com/

Loading...