Kronikë e zezë

E rëndë në Lushnje, gjendet e varur në pemë vajza 17-vjeçare

Shpërndaje

Në orët e para të ditës së sotme një familje në Lushnje është tronditur nga një ngjarje e rëndë.

Rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë ata kanë gjetur të vetëvarur në një pemë në oborrin e shtëpisë vajzën 17 vjeçe me iniciale T.G.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Loading...