Sport

Edhe gruaja e Xhakës ka 2 fjalë për fitoren kundër Serbisë (FOTO)

Shpërndaje

Leonita Xhaka e ka përcjellë me shumë emocione ndeshjen Zvicër-Serbi.

Nëpërmjet Instagramit, Leonita Xhaka, gruaja e Granit Xhakës ka treguar se sa krenare është me paraqitjen e burrit të saj.

“Krenare”, janë fjalët e saj pas golave të Xhakës dhe bashkëlojtari i tij te Zvicra, Xherdan Shaqiri.

Zvicra mundi Serbinë në Rusi me rezultat 2:1.

Loading...