Showbiz

Enca publikon foton e gjithë meshkujve që i janë ‘vardisur’ (Foto)

Shpërndaje

Enca është një nga këngëtaret më të ndjekura në rrjetet sociale dhe njëkohësisht shumë aktive.
Krah fotove ajo shpesh ndan dhe meme me të cilat nuk mund të mos qeshëësh.

Këtë herë ajo ka dashur të simbolizojë veten dhe meshkujt që kanë nevojë për ndihmë psikologjike për shkak të saj.

‘Unë dhe meshkujt që kanë nevojë për psikologë’ ka shkruar Enca në një meme të publikuar në Instastoryn e saj.

Edhe pse duket se Encës i shkojnë pas shumë meshkuj ende ajo vazhdon të jetë beqare. /Gazeta Express/

Loading...