Showbiz

“Era Istrefi” befason Robert Berishen, i futet live në emision…!

Shpërndaje

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 këtë javë ishin të ftuar: “Robert Berisha” dhe Babuka.

Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri si gjithmonë i kishte përgatitur Robert Berishës një befasi dhe atë duke ja ftuar “Era Istrefin” në emision LIVE.

Për të parë se kush është Era, shikojeni emisionin më poshtë:

Loading...