Fjalët emocionuese të Shaqirit për Fadil Vokrrin: Të mbaj në zemër…

Shpërndaje

Futbollisti shqiptar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka shprehur ngushëllime për vdekjen e kryetarit të FFK-së dhe legjënës së futbollist, Fadil Vokrri.

Shaqiri në rrjetin social tëitter ka shkruar se gjithmonë e mban në zemër të madhin Fadil Vokrri.

“Ngushlime Familjes Vokrri. Gjithmon te mbaj ne zemer i madhi Fadil Vokrri. Pusho i qet Legjend. Xherdani dhe Familja”, ka thënë Shaqiri.

Vokrri ndërroi jetë sot në mëngjes pas një arresti kardiak.

Varrimi i tij bëhet nesër nga ora 17:00.

Loading...