GOL! Granit Xhaka shënon një gol spektakolar (Video)

Shpërndaje

GOL! Granit Xhaka shënon një gol spektakolar nga distanca duke barazuar shifrat dhe festuar me simbolin e shqiponjës.

Përfaqësuesja e Zvicrës ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Serbisë.

Është Granit Xhaka që ka shënuar një super-gol nga largësia në minutën e 52’ duke barazuar rezultatin 1:1.

Mesfushori i Arsenal me prejardhje nga Kosova, festoi me shqiponjë përballë serbëve midis Rusisë.

Loading...