SportTop Lajme

GOL! Vjen shqiponja e dytë, Xherdan Shaqiri (Video)

Shpërndaje

GOL! Xherdan Shaqiri shënon golin e fitores për Zvicrën dhe feston sërish me simbolin e shqiponjës.

Sic duket sonte nuk kane te ndalur shqiponjat duke shenuar golat me te mrekullueshem ne boterorin e Rusia 2018.

Loading...