Gruaja e Haxhi Krasniqit me deklaratën e vitit: Ja çka më kërkon ai pas fitores

Shpërndaje

Ajo deklaroi që pas meçit do t’i gatuajë fli Haxhiut.
E dashura e Haxhi Krasniqit, Heidi Lushtaku, u shpreh shumë e krenare për boksierin.

Ajo deklaroi që pas meçit do t’i gatuajë fli Haxhiut, përcjellë “Lajmi.net”.

“Ka qenë kjo një përpjekje e madhe e përbashkët dhe jam shumë krenare për të”, deklaroi ajo.

“Tash pas meçit me siguri do të kërkojë që ti gatuajë fli, që është specialitet i joni shqiptar dhe do të shtojë në peshë prapë, meqë po ashtu dëshiron dezerte dhe çokollatë”.

Loading...