Haradinaj dhe Pacolli shkojnë për ngushëllime në familjen Vokrri

Shpërndaje

Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë sot për ngushëllime në familjen e të ndjerit Fadil Vokrri, i cili të shtunën vdiq pas një sulmi në zemër.

Haradinaj bashkë me ministrat e tij kanë ngushëlluar familjen Vokrri një ditë pas varrimit të tij në të cilin morën pjesë personalitete të shumta nga vendi e bota.

E pamja për legjendën e futbollit po mbahet në “Hotel Sirus” në Prishtinë

Loading...