Showbiz

Ilda Bejleri çarmatos meshkujt me këtë veshje provokuese

Shpërndaje

Ilda Bejleri jo më kot është bërë pjesë e debateve për veshjen e saj mjaft provokuese.
Kjo dëshmohet më së miri me praninë e saj këtë mbrëmje gjatë moderimit në SuperSport teksa mban veshur një fustan ekstremisht të shkurtër.

Jo vetëm i shkurtër, por dhe me një dekolte si dhe plot ngjyra marramendëse. Me siguri Ilda do i çakordojë tifozët.

Live supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...