Ilda Bejleri e djeg në dasmën e koleges, shikoni si tundet mes tufave me para (Foto/Video)

Shpërndaje

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Jona Spahi është martuar në një ceremoni mjaft të bukur.
Ajo kurorëzoi lidhjen e saj disa vjeçare me partnerin e saj Frenklin dhe ndëkohë është në pritje të ëmbël.

Në këtë dasëm nuk munguan kolegë dhe të afërm. Mes tyre ishte dhe moderatorja sexy Ilda Bjeleri. Ajo ka ndarë video në rrjetet sociale duke kërcyer mbi tufat me para të hedhura. Nuk mund të konceptohet një dasmë shqiptare ku nuk hidhen lek për ata që kërcejnë, nusen dhe dhëndërin. /Gazeta Express/

Loading...