Kuriozitete

Incidenti i frikshëm, parashutistit i ngulet një copë druri në shpatull (FOTO +18)

Shpërndaje

Fotot e tmerrshme tregojnë një parashutist i cili është lënduar rëndë pasi ishte hedhur me parashutë u përplas me një pemë.

Parashutisti ka përfunduar i përplasur nëpër pemë në mal, dhe një cope gjigante druri i është ngulur në kraharor.
Pamjet e publikuara shfaqin 36-vjeçarin Ivan Krasouski nga Bjellorusia, të cilit i është ngulur një copë druri gjigant në kraharor.

Për fat të mirë burri nga Bjellorusia i ka shpëtuar më të keqes, madje mjekët thonë se ai shpejt do të lirohet nga spitali.

Loading...