Ish gruaja e Blerim Xhemajlit bën shqiponjën, komentuesit shpërthejnë në komente

Shpërndaje

Erjona Sulejmani ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqet duke bërë më duar simbolin e Shqiponjës.

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit tregon mbështetjen e saj për Xhakën, Shaqirin apo edhe për Lichsteiner, të cilët tërbuan serbët me mënyrën e tyre të festimit.Reagimet e fansave të saj kanë qenë nga më të ndryshme, por spikatin ata që i kujtojnë Erjonës se për këtë gjest mund të “dënohet” nga FIFA, madje ka pasur nga ata që i kanë uruar dhe vdekjen Erjonës.

Ndryshe, Erjona ka shprehur hapur se në këtë Botëror, pavarësisht çka ndodhur, ajo do të mbështes ish bashkëshortin e saj.

❤️👐🏻

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Loading...