Sport

Kjo është ‘predha’ e Modric që shtang Argjentinën (Foto/Video)

Shpërndaje

Argjentina do ta mbaj mend gjatë Modricin dhe Kroacinë sonte

Mesfushori i Real Madridit ka shënuar një supergol në minutën e 80 të ndeshjes duke lënë të shtangur tërë mbrojtjen dhe Argjentinën.

Për më shumë shijojeni predhën e Modric’it. /GazetaExpress/

Loading...