Kjo goditje e Markut e “paloi” serbin në dysheme (Video)

Shpërndaje

Florian Markut i ka mjaftuar pak më shumë se një minutë për të hedhur në tokë serbin Dragishiq në MMA

Ndeshja, që u zhvillua në kafaz dhe përfshin stil të lirë të arteve marciale, është fituar nga shqiptari shumë shpejt.

Marku me një goditje të fortë e të papërballueshme për serbin, arriti të shënojë fitore të lehtë por shumë të rëndësishme, duke gëzuar në mase të madhe tifozët e pranishëm në sallën e sporteve ‘Asllan Rusi’.

Goditjen e Markut që nuk mund ta përballojë serbi Dragishiq, mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Loading...