Kur mbreti i Afrikës tmerrohet nga frika (Video)

Shpërndaje

Një portier i kopshtit të zogjve e godit me shapkë një luan mashkull dominues që fluturoi nga frika.
Në video shumë zbavitëse, pronari Oleg Zubkov thyen një copëz midis krenarisë së luanëve në parkun e tij në Ukrainë.

Në pamje, filmuar në parkun e safarit të Tagan në Krime, macet e mëdha janë parë duke sulmuar një nga femrat më të vogla të grupit.

Oleg vëren mashkullin dominues që afrohet dhe vendos të ndërhyjë.

Duke qëndruar drejtë në mes të turmës së kafshëve vdekjeprurëse, ai e heq pantoflën e tij dhe e ngre në ajër.

Loading...